Jak oceniać narzędzia Tarczy Antykryzysowej?

Dzisiaj ankieta o dylemacie, który starałem się zawrzeć w tytule.

Otóż, ciekawy jestem opinii osób prowadzących działalność gospodarczą i pracowników. Jak uważacie? Czy, z perspektywy kilku miesięcy od czasu uruchomienia tarczy antykryzysowej, uważasz, że dofinansowanie Twojego przedsiębiorstwa lub firmy w której pracujesz, pomogło firmie i pracownikom?

Materiał pochodzi z KPRM

Oczywiście, nie ma jednej, dobrej odpowiedzi na pytanie zawarte w tytułowym pytaniu. Odpowiedzi mogą się różnić w zależności, którą branżę reprezentujesz. Odpowiedź może być uzależniona od tego, czy odpowiada na nie właściciel lub pracownik.

Mija kilka miesięcy od wybuchu epidemii i ogłoszenia przez rząd ustaw dotyczących wspierania przedsiębiorstw. Zdążyliśmy oswoić się z narzędziami z tarczy antykryzysowej, jak również ich skutkami. Jesteśmy w trakcie drugiej fali epidemii i myślę, że to właściwy moment, aby zadać sobie pytanie, czy dofinansowania do przedsiębiorstw zostały dobrze spożytkowane.

Zapraszam Cię do ankiety. Poproszę o wskazanie w komentarzu jednej z poniższych odpowiedzi, która najlepiej odpowiada Twojemu doświadczeniu.

  1. Dobrze oceniam narzędzia z tarczy antykryzysowej dla firm. Jestem przedsiębiorcą i skorzystałem z dofinansowania.
  2. Dobrze oceniam narzędzia ratowania miejsc pracy. Firma w której pracuję skorzystała ze wsparcia w celu utrzymania miejsc pracy.
  3. Źle oceniam tarczę antykryzysową. Jestem przedsiębiorcą, ale nie znalazłem żadnego narzędzia dla mojej firmy.
  4. Źle oceniam tarczę, bo straciłem lub straciłam pracę.
  5. Nie mam zdania lub mam inne doświadczenie niż opisane w punktach od 1 do 4.

Zapraszam do udziału w ankiecie, zostawiajcie swoje komentarze. Piszcie, jakie jest Wasze doświadczenie i jaką branżę reprezentujecie.

One comment

  1. Avatar
    Mateusz says:

    Cała tarcza finansowa to jakaś ściema. Niektórzy dostali 1200zł na miesiąc, nie wiem jak można z tego wyżyć. Ciekawe kiedy nas otworzą. Coronavirus pokrzyżował wszystkie plany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.